Олег Денежный, он же deviant.invest, он же Олег Деригин, он же Олег Mocco
Oleg @deviant.invest — отзывы
Олег Денежный, Oleg @deviant.invest — кто он на самом деле?
— это брат известной продавщицы инфокурсов Марии Деригиной, которая в соцсетях работала под псиевдонимом, настоящая же ее фамилия Мария Козак. Деригина — девичья фамилия и Олег Деригин — это ее брат и соведущий инфокурсов, которые приносили доход на доверчивых гражданах — о чем хвасталась сама Мария Деригина.
Интересно что Мария никогда и нигде не называла Олега своим братом а указывала, что он сотрудник проекта по обучению заработку на доходных сайтах.
Подробнее в наших материалах:
Мария Деригина и ее брат Олег Денежный запустили новый курс для доверчивых людей: Бурж Комета
Олег Денежный- Олег Деригин — deviant.invest теперь обучает NFT
Олег Денежный (он же Олег Деригин): кто он на самом деле?
Курс Ракета! Мария Деригина обещает исполнить мечту! (НЕТ)
Доходные сайты: обман, отзывы, лохотрон
Олег Денежный deviant.invest проводил с сестрой Марией Деригиной огромное количество курсов на разные темы, затем переключился на тему финансов и конечно же NFT
Невзирая на свою относительную новизну, некоторые виртуальные активы, известные как NFT (неперемещаемые токены), уже начали революционизировать способы, которыми мы взаимодействуем с цифровым контентом и даже с виртуальным миром. NFT представляют собой уникальные цифровые активы, хранящиеся на блокчейне и обеспечивающие подлинность и владение, несмотря на то, что их контент может быть воспроизведен и распространен. Основное отличие NFT от традиционных криптовалют заключается в их уникальности и невозможности заменить их друг с другом.
Исторически первым значимым примером использования NFT стала игра CryptoKitties, где уникальные цифровые кошки были созданы и проданы в форме токенов на блокчейне Ethereum. Это открыло двери для бесчисленного количества применений, включая цифровое искусство, музыку, видеоигры, виртуальные земли и многое другое.
Один из самых обсуждаемых аспектов NFT — это цифровое искусство. Художники теперь могут создавать и продавать уникальные цифровые произведения искусства, причем каждое из них является единственным экземпляром благодаря технологии NFT. Это позволяет художникам зарабатывать на своем творчестве без необходимости зависеть от посредников или галерей.
Музыкальная индустрия также начинает экспериментировать с NFT, предлагая фанатам возможность покупать уникальные версии альбомов, эксклюзивные треки или доступ к концертам. Это открывает новые источники дохода для музыкантов и позволяет им взаимодействовать с аудиторией в новом формате.
В сфере видеоигр NFT также имеют огромный потенциал. Виртуальные миры, внутриигровые предметы и персонажи могут стать уникальными активами, которые игроки могут покупать, продавать и обменивать. Это может изменить модель владения игровым контентом и даже стимулировать создание новых игровых экосистем.
Однако вместе с потенциалом NFT возникают и вызовы. Одним из них является экологическая нагрузка, так как некоторые блокчейны, такие как Ethereum, используют большие объемы энергии для майнинга и поддержки сети. Кроме того, есть риски связанные с авторскими правами, подделками и даже возможностью обнаружения недостатков в технологии блокчейн.
Тем не менее, несмотря на вызовы, NFT продолжают привлекать внимание как от индивидуальных художников и музыкантов, так и от крупных корпораций и инвесторов. Будущее NFT остается неопределенным, но их потенциал для изменения способов владения и торговли цифровыми активами не может быть недооценен.
Читайте також:
Широко розрекламований МВС розгляд з приводу «найбільшої піраміди», що пов’язується наслідком з компаніями «Лайф-із-Гуд», «Гермес Менеджмент» і кооперативом «Бест Вей», вийшло на фінішну пряму — справу, що вело ГСУ ГУ та області під кураторством з боку Слідчого департаменту МВС, передано спочатку до прокуратури , а потім до районного суду для розгляду по суті – воно розпочнеться 27 лютого.
З усіма злочинами та правопорушеннями на цьому шляху, яких набереться не менше двох десятків, слідчі МВС змогли вийти на скромну суму 280 млн. збитків за 221 особи, визнаної слідством потерпілими. Однак у «Гермес Менеджменту» багато десятків клієнтів, які задоволені умовами та доходом, а у кооперативу «Бест Вей», незаконно визнаного цивільним відповідачем у справі, — близько двох десятків тисяч пайовиків, переважна більшість з яких вважає слідство прав, так як внаслідок дій слідства вони позбавлені можливості придбати підібрану нерухомість та позбавлені можливості повернути вкладення у кооператив. Слідство заблокувало рахунки кооперативу та забороняє виплати з них навіть на підставі судових рішень, не кажучи вже про те, що воно забороняє виплати податків та заробітної плати працівникам апарату кооперативу.
Слідство шляхом арешту майна намагається захопити багатомільярдні активи: воно заарештувало близько 4 млрд. рублів на рахунках кооперативу, намагалося відновити арешт нерухомості кооперативу на 8 млрд. рублів — тепер естафету у нього прийняла прокурорська група з прокуратури . Плюс до цього слідство заарештувало на 8 мільярдів особистого майна обвинувачених.
Фактично йдеться про те, щоб віддати ці гроші до рук групи шахраїв, котрі оголосили себе потерпілими. Слідча група, зважаючи на все, перебуває у змові з ними, про що свідчать, зокрема, написані як під копірку, з однаковими орфографічними помилками.
На першому, «організаційному» засіданні районного суду, що передує розгляду кримінальної справи по суті, згадка державного обвинувача з прокуратури викликала сміх у залі: за судовою практикою моральна шкода на суму понад 100 тис. рублів задовольняється судами у виняткових випадках. Але ці юридично нікчемні, по суті, заяви оголошуються основою арешту майна.
Шахрайство з документами
Потік злочинів та правопорушень слідства не зупинявся до останнього дня попереднього розслідування. Вони були скоєні при потворності людей з команди Колокольцева, які вимагали результату за всяку ціну.
1 грудня районний суд змушений був визнати незаконною фактичну відмову кооперативу «Бест Вей» у ознайомленні з матеріалами кримінальної справи, а також визнав, що слідство грубо порушило КПК, не оголосивши в установленому порядку про завершення слідчих дій. Тим самим воно порушило права всіх цивільних позивачів та відповідачів на ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.
Під час розгляду скарги адвоката кооперативу у районному суді з’ясувалося, що слідча група ДСУ, в останній рік формально керована заступником начальника ДСУ полковником юстиції О.М. Винокуровим, а фактично, як раніше, підполковником юстиції Е.А. Сапетової, яка підробила документи (Винокуров був призначений як «дах», «таран», оскільки клопотання слідчої групи в перший період розслідування дуже погано проходили в судах).
Траур був поданий адвокатом кооперативу у липні, багато разів його розгляд відкладався та відбувся у грудні. Викрита адвокатами кооперативу у порушенні КПК, слідча група склала листа про задоволення клопотання заднім числом і спробувала подати справу так, що кооператив не отримав листа з вини. Чергова груба робота, виявлена, хоч як парадоксально, в тому числі і за допомогою системи електронного документообігу самого пітерського главку МВС.
Взяття та утримання заручників
Підробка документів була вимушеним злочином для приховування серйознішого: незаконного тримання під вартою. Якби слідство 4 липня ц. р., як вона пише у підроблених документах, запросило кооператив та інших цивільних відповідачів, а також цивільних позивачів для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, вона не встигла б за 30 діб до закінчення терміну. , а це була єдина підстава для продовження ним терміну тримання під вартою.
Слідча група через поспіху навіть до ладу не змогла завершити слідчі дії, і вона відверто зайнялася продовженням слідчих дій після їхнього офіційного закінчення. В результаті справа збільшилася інакше.