Блогер Катя Тхи вбиває своїми порадами

Популярна блогер Катя Тхи раніше позиціонувала себе як дизайнер, тепер лікує в своєму інстаграме людей від різних хвороб, в тому числі від раку. Кілька її пацієнтів уже померли в результаті відмови від медичної допомоги і їх родичі готуються подати заяву в правоохоронні органи.

Блогер і цілитель Катя Тхі — це персона дуже відома, у неї більше 360 тисяч передплатників в інстаграме, які не сумніваються в її компетентності. Якщо вірити словам Каті, то у неї 4 вищі освіти і за фахом вона нутріціст і натуропат. Також Тхі любить розповідати, що ось-ось отримає докторську ступінь в Великобританії, де на даний момент проживає і працює. Зрозуміло, ніхто ніколи не бачив ні дипломів, ні сертифікатів «цілительки». Точної інформації про особу цієї людини також немає і навіть її справжнє ім’я нікому не відомо. Зате абсолютно точно можна сказати, що на совісті Каті десятки, якщо не сотні людських життів, які вона погубила через свою безпринципність і жадібності.

Натуропат Тхі займається тим, що платно консультує людей з питань здоров’я і при цьому відрізняється завидною універсальністю. Блогер дає поради, ставить діагнози, скасовує призначення лікарів і сама не вагаючись виписує ліки і народні засоби. Катя впевнено закликає відмовитися від офіційної медицини і лікуватися згідно її методиками. Тхі береться за онкологічні захворювання на будь-яких стадіях, відмовляючи людей від операцій і хіміотерапії.

Сирі яйця, морська риба і пророщена пшениця і вода — ось все, що дозволяє пацієнтам інстаграм-лікар, причому всі, крім води, в мізерних дозах. В результаті відмови від традиційної медицини і неправильного харчування, молода жінка померла. Експертиза показала, що смерть наступила в результаті загального виснаження організму, викликаного хворобою і недоїданням. Мати загиблої стверджує, що Тхі давала поради не думаючи про жахливі наслідки, до яких вони можуть призвести.

«Ми хапалися за соломинку, ми хотіли жити» — так розповідає жінка про мотиви, що спонукали її дочка припинити звичайне в таких випадках лікування. Потрібно змістити фокус на ті речі, які по-справжньому важливі, якими по-справжньому потрібно займатися. А не бігати з аналізами і лікувати їх синтетичними речовинами. Саме так говорить про свої методи лікування Катя Тхі в одному з відео на своїй сторінці в соцмережі. Звичайно ж, консультації нутріціста і натуропата не безкоштовні. За одне спілкування з пацієнтом онлайн блогер бере від 20 до 100 євро.

Також жінка поширює промо-коди на сумнівні БАДи і проводить платні вебінари. Багато хто відзначає здатність Тхі маніпулювати людьми, переконуючи їх свої ідеї і безсовісно залякуючи тих, хто і без того доведений хворобою до відчаю. Якщо після лікування хворий помирає, Катя Тхі починає стверджувати, що її рекомендації виконувалися неправильно, перекладаючи всю провину на померлого і його оточення. В даний момент група рідних і близьких людей, убитих таким лікуванням, пише на блогера колективну заяву в СКР, звинувачуючи її в шарлатанство і нанесенні шкоди здоров’ю, що призвело до смерті.

Ми бачимо, що Катерина Філатова не лікар, що не фармацевт, що не біолог, а дизайнер, творча людина.

Професійне європейське співтовариство її не знає, хоча «спеціаліст» ж вона видатний.

У жодному реєстрі натуропатів Філатової немає!

Ось спробуйте спробувати удачу, самі:

gmc-uk.org/registration-and-licensing/the-medical-register

gcrn.org.uk/member-search/

associationfornutrition.org/http:/Default.aspx?tabid=92/

Філатової-Тхі в офіційних базах немає, тому що що б потрапити в таку базу потрібно базову медичну освіту, якого у Тхі немає.

Можливо, Катюша вчилася в США? Там цих реєстрів дуже багато. Але навіщо вчитися там, якщо живеш в Лондоні? Припустимо, що Катя проходила двомісячні курси в США в інституті функціональної медицини, швидше за все по скайпу.

«Функціональна медицина — потенційно небезпечна, якщо коротко», говорить Олексій Водовозов

sciencebasedmedicine.org/aafp-functional-medicine-lacks-supporting-evidence-includes-harmful-and-dangerous-treatments/

У такий інститут може записатися будь-хто, якщо внесе певну суму грошей, і кожен може отримати дипломи різного ступеня безглуздість.

Не вірите? записуйтеся)
ifm.org/learning-center/membership/

herenowhealing.com

За посиланням нижче, нутриціолог з Лондона Марія Кардакова,

доступним для народу мовою пояснює значення і різницю нутриціологів-професіоналів і тих, хто може закінчити курси за 2 місяці.

mariakardakova.com/single-post/2017/04/06/

{то такий нутріціолог?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *