Кто на самом деле доула Джамиля родибио, доула Софии Стужук Джамиля?

Софія Стужук одна з найпопулярніших блогерів України, кожен день її дивляться мільйони, тому вона має деякий вплив і авторитет у молодих дівчат. Блогер піднімає в постах складні питання і розповідає свою життєву позицію, яку багато хто не підтримують. Здебільшого такі ситуації і створюють «хайп» навколо Софії.

Найпопулярніша тема, яка асоціюється у товариства з даними блогером, це — домашні пологи. Софія неодноразово говорила в своєму інстаграме, телеграм каналі і телевізійних шоу про помічницю-Доул, завдяки якій народжувалися її діти. Вона завжди вимовляє дуже багато слів подяки і милих речей на адресу доули Джамили, включаючи такі гучні слова як — найкраща людина в житті.

Чим більше людей дізнавалося про Доулу, тим більше про неї з’явилося нової інформації. У мережі інтернет, в інстаграм паблік, телеграм каналах стали «гуляти» фотографії і скріншоти, які самі ж Софія, Дмитро і Джаміля колись викладали в мережу.

Сама Софія місяць тому розповіла, що до Джамиле прийшли журналісти і таємно знімали її будинок під виглядом вагітної жінки, намагалися вести розслідування, і, на думку самої Джамили, задавали недоречні запитання. Соня Стужук роды дома. Доула Сони Стужук

Відео докладного розслідування журналістів про діяння так званої доули самоучки Джамілі:

В одному з постів Софії Стужук є відео з Доула Джамілёй, також відомої, як Євгенія Кравчук 1984 року народження з Росії. А в Україну доула Джамиля Женя Кравчук вона переїхала у 2016 році, і зараз проживає в особняку під Києвом, про що сама публікувала пости в соціальних мережах.

Зараз в мережі з’явилася нова інформація про відносини між Джаміль і Дмитром Стужук: нижче наведено пост Джамили в одній із закритих груп соціальних мережах.

Очевидно, що мова тут йде про Дмитра Стужук і популярної блогер-породіллі Софії Стужук. Чи правда те, що вони зловили Дмитра, невідомо, адже ніяких доказів, крім слів самої Джамили, немає. Але, можливо, Дмитро таким чином мстить людині, яка на його думку, вніс величезний внесок в розлад їх сім’ї.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *