Отзыв о Джамиле

Сообщение от сестры-мусульманки из Киева,которая посетила «доктора» Джамилю. Отзыв о доуле Джамиле

Доула Джамиля Умм Ямм Rodibio Фото

Отже, я мала досвід спілкування з Джамілею. Вона дуже мила , приємна у спілкуванні людина. Але ркомендації, які вона дає іншим , особисто мене дуже насторожують. Особливо, коли матері малолітніх дітей , граються у гру «детский организм сам все преодолеет» і не дають дітям жарознижуюче при температурі 40.

Особисто я потрапила до Джамілі на сеанс хіджами для моєї мами. В мами дуже сильно боліло плече, гадаючи, що це застуда , ми звернулись до такої процедури як хіджама. Звернулись до Джамілі, бо вона себе позиціонувала як дипломований лікар. Під час проходження процедури, мама описувала усі свої відчуття вважаю, що спілкується з лікарем. Запитала чи необхідно їй зробити МРТ чи щось подібне. Коли у відповідь я почула, що апаратне обстеження , це марнотратство і лікар має все відчувати руками, зявились сумніви у її лікарській кваліфікації.

Джаміля провела процедуру дуже охайно (вона м’яка жінка) і рекомендувала ще курс процедур , натякнувши мені, що мама хвора на джинів.

На повторну процедуру ми не повернулись, бо мамі стало гірше і вона таки погодилась на обстеження у декількох невропотологів. Апаратне обстеження (від якого нас застережувала Джаміля) , виявило розрив зв’язки. І у мами вде починався процес «всихання руки» , вибачайте за не медичний опис стану. Якби ми і надалі гралися у лікування хіджамою від джинів, то дуже скоро моя мама лишилась би з нерухомою рукою.
Було проведено операцію, і довга реабілітація. Дякувати Богу, що Аллах дав усвідомити, що медична освіта Джамілі , є дуже умовною і ми вчасно звернулись до справжніх лікарів. Я за те, щоб усе називалося своїми іменами. Якщо людина займається сугубо хіджамою, то не варно називати себе лікарем. Хоча , на особистісному рівні я симпатизую Джамілі, як жінці, все ж не варто вводити людей в оману. Медицина, то наука потребуюча довгих років вивчення. Хіджама, то фізично-духовна практика. Якось так. Профілактика, можливо. Але не лікування станів , потребуючих хірургічного втручання.

Отзыв о Джамиле: 3 комментария

 • Уведомление: Когда не работает сайт Rodibio.com | Сестрам — Узнай правду!

 • 5 августа, 2021 в 9:44 пп
  Permalink

  Мерзкий челочек я знаю чем она занимается — она бедных доверчивых девушек заманивает а те и не понимают, что Джамиля свои больные фантазии реализует. Спасает мир. Девушки милые остановитесь! Не слушайте эту сумашедшую доулу!

  Ответ
 • 6 сентября, 2021 в 7:06 пп
  Permalink

  Как можно быть такой глупой что аж страшно за тех беременых, которые ведутся на эту псевдоврача Джемильку

  Гидра ссылка

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *