Отзыв о Джамиле

Сообщение от сестры-мусульманки из Киева,которая посетила «доктора» Джамилю.

Доула Джамиля Умм Ямм Rodibio Фото

Отже, я мала досвід спілкування з Джамілею. Вона дуже мила , приємна у спілкуванні людина. Але ркомендації, які вона дає іншим , особисто мене дуже насторожують. Особливо, коли матері малолітніх дітей , граються у гру «детский организм сам все преодолеет» і не дають дітям жарознижуюче при температурі 40.

Особисто я потрапила до Джамілі на сеанс хіджами для моєї мами. В мами дуже сильно боліло плече, гадаючи, що це застуда , ми звернулись до такої процедури як хіджама. Звернулись до Джамілі, бо вона себе позиціонувала як дипломований лікар. Під час проходження процедури, мама описувала усі свої відчуття вважаю, що спілкується з лікарем. Запитала чи необхідно їй зробити МРТ чи щось подібне. Коли у відповідь я почула, що апаратне обстеження , це марнотратство і лікар має все відчувати руками, зявились сумніви у її лікарській кваліфікації.

Джаміля провела процедуру дуже охайно (вона м’яка жінка) і рекомендувала ще курс процедур , натякнувши мені, що мама хвора на джинів.

На повторну процедуру ми не повернулись, бо мамі стало гірше і вона таки погодилась на обстеження у декількох невропотологів. Апаратне обстеження (від якого нас застережувала Джаміля) , виявило розрив зв’язки. І у мами вде починався процес «всихання руки» , вибачайте за не медичний опис стану. Якби ми і надалі гралися у лікування хіджамою від джинів, то дуже скоро моя мама лишилась би з нерухомою рукою.
Було проведено операцію, і довга реабілітація. Дякувати Богу, що Аллах дав усвідомити, що медична освіта Джамілі , є дуже умовною і ми вчасно звернулись до справжніх лікарів. Я за те, щоб усе називалося своїми іменами. Якщо людина займається сугубо хіджамою, то не варно називати себе лікарем. Хоча , на особистісному рівні я симпатизую Джамілі, як жінці, все ж не варто вводити людей в оману. Медицина, то наука потребуюча довгих років вивчення. Хіджама, то фізично-духовна практика. Якось так. Профілактика, можливо. Але не лікування станів , потребуючих хірургічного втручання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *