ЖК Софія Київська: каналізація тече по двору, будівництво зупинено

Інвесторам ЖК «Софія Київська» ще у січні 2021 року радили забрати свої гроші у забудовника. Земля знаходится під арештом, хоча в пресу були дані про те, що арешт знято.

Власник незаконних мисливських угідь та Забудовник ЖК «Софія Київська» І.а Скуратовський ще на початку 2021 року перебував у розшуку.

Але інвестори здаєтсья не послухали…

У ЖК Софія Київська за планом буде 32 житлових будинки, висотою від 9 до 12 поверхів, в яких буде 3271 квартир (по іншим даним біля 5000 квартир). Переважати в них будуть однокімнатні квартири (55%), «двушки» відведено 31%, а «трьошки» — 14%.

Що відомо про забудовника?

Чудовий , як на перший погляд для інвестора, забудовник Укрполіскорм , а також Софя Строй Груп (ця компанія зареєстрована в офшорі Панами, а в її статутному капіталі всього тисяча гривень, що фактично нівелює всю відповідальність перед жителями і інвесторами ЖК.). Зараз ця компанія банкрут і знаходиться в процесі ліквідації. І це — незважаючи на те, що будівництво не завершено,. Крім того, вона фігурант 17 кримінальних проваджень та 25 судових проваджень, а також боржник близько 100 тис. Грн податків.

На на даний час забудовник увесь у кримінальних справах та боргах. А надійні нібито будинки., в яких плануєтсья 5000 мешканців потопають у стічних каналізаціях, які топлять й квартири. Мова йде про забудовника ЖК Софія Київська, який знаходиться у селищі Софіївська Борщагівка.

В липні 2021 року в ЖК Софія КИївсьак знову проблеми з каналізацією. Проблеми продовжу.ться зі стічною каналізацією, а саме — зламалися насоси на КНС. Нечистоти просто течуть по двору ЖК Софія Київська. Ці проблеми переслідують житловий комплекс не перший рік.

Мешканці ЖК відмовляютсья здавати кошти на нові насоси. Селищна рада готова замовити насоси, але на оплату коштів немає. Тож, селищний голова запропонував мешканцям тимчасові насоси, але вони маленької мощності та невдовзі можуть зламатися.

Довідково: Будівництво житлового комплексу «Софія Київська» в передмісті столиці почалося в 2012 році , загалом з 2013 по 2019 роки забудовник побудував і продав близько 10 багатоквартирних будинків.

Цікаво, що Забудовник рекламує свою благонадійність. Але мало хто знає, що все майно ЖК, зокрема землі і продані людям квартири закладені в банк, а сам забудовник — банкрут. УНН з’ясував, хто стоїть за черговим «бульбашкою» і що тепер буде з жителями і інвесторами ЖК.

Забудовник житлового комплексу «Софія Київська» — компанія «Укрполіскорм» раніше здійснювала і продавала кормові добавки для тварин. У 2014 році «Укрполіскорм» отримав дозвіл від ДАБК на будівельні роботи ЖК «Софія Київська»Генеральний підрядник — «Вектор XXL».

София Строй Групп

ЖК Софія Київська: каналізація тече по двору, будівництво зупинено: 3 комментария

 • 29.07.2021 в 13:35
  Permalink

  У відділі продажів вам будуть розповідати казки що все добре, але врахуйте моменти повної диктатури після оплати, за оформлення права власності яке стоїть 250грн. примусово беруть в 10раз дорожче + поїдь до нашого нотаріуса сделайть довіреність і тому подібні фокуси.
  За якісь договори з енергокомпаніями які безкоштовні так само стягують оплату, при видачі ключів теж хочуть грошей більше 100 евро, нібито за контейнери для сміття, але до чого тут інвестори, вас будуть вставляти на кожному кроці, ліфти на поточний рік не включають, опалення постійно скарги мешканців, вічний тероризму що відключимо воду, і т.п. хрень, так що за свої гроші вас поставлять в стійло і будуть доїти по кожному придуманому ними приводу, жек плює на норми і закон, аргумент один ми так хочемо. я особисто продав одну квартиру там і продаю другу, це не те місце де б я жив.

  Ответ
 • 29.07.2021 в 14:02
  Permalink

  Мінуси ЖК : сусідство з пустирем, Можливі протяги. Поблизу слабо розвинена інфраструктура

  Ответ
 • 18.10.2021 в 11:41
  Permalink

  Здравствуйте спасибо за информацию.

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *