Блогер «лікує» підписників від різних хвороб: кілька пацієнтів уже померли

Популярний блогер Катя Тхі «лікує» в своєму «Інстаграме» людей від різних хвороб, в тому числі від раку. Кілька її пацієнтів уже померли в результаті відмови від медичної допомоги, і їх родичі готуються подати заяву в правоохоронні органи.У Катерини понад 360 тисяч передплатників в «Інстаграме». За її словами, у неї 4 вищі освіти і за фахом вона нутріціст і натуропат. Також горе-блогер любить розповідати, що ось-ось отримає докторську ступінь в Великобританії.

Ніхто не бачив її дипломів і сертифікатів, також немає точної інформації про особу блогера. Проте багато передплатники охоче слідують її порад. Натуропат Тхі займається тим, що консультує людей з питань здоров’я. Природно, за гроші. Блогер дає поради, ставить діагнози, скасовує призначення лікарів і виписує ліки і народні засоби. Катерина впевнено закликає відмовитися від офіційної медицини і лікуватися згідно її методиками.

Крім того, Тхі консультує людей з онкологічними захворюваннями. Вона відмовляє людей від операцій і хіміотерапії, наполягаючи на альтернативних методах. Лікування полягає в особливій дієті. Так, 28-річна жінка з допомогою методик Тхі намагалася домогтися зменшення пухлини і одужання.

Сирі яйця, морська риба, пророщена пшениця і вода — ось все, що дозволяє пацієнтам інстаграм-лікар, причому все, крім води, в мізерних дозах. В результаті відмови від традиційної медицини і неправильного харчування молода жінка померла. Експертиза показала, що смерть наступила в результаті загального виснаження організму, викликаного хворобою і недоїданням. Мати загиблої стверджує, що Тхі давала поради, не думаючи про жахливі наслідки, до яких вони можуть призвести.

Консультації нутріціста і натуропата коштує від 20 до 100 євро. Також жінка поширює промо-коди на сумнівні БАДи і проводить платні вебінари. Багато хто відзначає здатність Тхі маніпулювати людьми, переконуючи їх свої ідеї і безсовісно залякуючи тих, хто і без того доведений хворобою до відчаю.

При цьому у блогера завжди є відмовка, якщо пацієнт помирає. Вона стверджує, що її рекомендації виконувалися неправильно, перекладаючи всю провину на померлого і його оточення.

Блогер «лікує» підписників від різних хвороб: кілька пацієнтів уже померли: 3 комментария

 • 17.05.2021 в 20:43
  Permalink

  Добрый день спасибо за информацию , она реальный монстр и падлюка

  Ответ
 • 26.07.2021 в 22:39
  Permalink

  Тварь она конечно! Столько людей уже умерло от ее советов!

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *