Гудвайн влаштував колаборацію з блогером, але справжнє віски розбити жалко — розбили чай

У Києві в одному з магазинів мережі Goodwine тіктокер розбив пляшку віскі вартістю в 205 тисяч гривень. Правда, насправді хлопець сам приніс в магазин пляшку з чаєм, яку ефектно і розбив в кадрі.

Розбите блогером віскі за 205000 грн в магазині виявилося фейком, — в пляшці був чай.

Сам блогер вже встиг записати відео з вибаченнями.

Про це розповіла Карина — адміністратор магазину Гудвайн, в якому і проходила зйомка.

Для початку зазначимо, що напередодні в мережі з’явився ролик, в якому хлопець на камеру заявляє, що у нього в руках знаходиться пляшка Glen Grant за 7500 доларів. Після цього він нібито випадково її впускає на підлогу, і та розбивається вщент.

Потім, в рекламних пресрелізах представники Гудвайна з гордістю сказали, що в асортименті мережі Goodwine дійсно є така позиція — Glen Grant Rare Vintage 1948 го року за 205 тисяч гривень.

Пізніше блогер записав ще одне відео — на цей раз з вибаченнями. Також він заявив, що у нього немає грошей, щоб оплатити збитки. Ось тільки виявилося, що в пляшці був напій дешевше.

В своє ніби виправдання, щоб не розкривати, що це була колаборація блогера та Гудвайна, представники Гудвайна сказали:

«Це все неправда. Хлопці прийшли зі своєю пляшкою чаю і попросили її розбити, щоб зняти відео. Поруч були сомельє і охорона. З цього приводу робити нічого не будемо — це ж діти, що з них взяти. До того ж, на нас ця історія ніяк не позначається «, — пояснила ситуацію Карина.

Гудвайн влаштував колаборацію з блогером, але справжнє віски розбити жалко — розбили чай: 1 комментарий

  • 30.09.2021 в 18:06
    Permalink

    Очень интересная информация. Если Вы ищете надежных и проверенных риэлторов в Киеве — можете смело обращаться сюда https://fenixbud.com.ua . Действительно квалифицированная помощь. . Тоже очень интересно.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *