Hilton та інші готелі пропонують безкоштовне розміщення для українських біженців

Допомога українським біженцям в готелях Хілтон, безкоштовне житло для українців та проживання у преміальних готелях мережі «Hilton». Це шахрайський сайт, ймовірно фішинговий.

У мережі розповсюджують фейкову новину про те, що нібито мережа готелів Хілтон дає мільйон номерів по всьому світу українським біженцям. При детальному аналізі кіберфахівцями виявилося, що під маркою цієї нібито ініціативи ховається фішинговий сайт – який ймовірно виманює гроші та персональні дані у довірливих користувачів під виглядом благодійної допомоги біженцям. Розглянемо докладно, які сайти розмістили інформацію про дану новину у новинах у соцмережах?

І серед них, за словами кіберфахівців, виявився сайт https://mc. today/:

А як стало відомо раніше, саме на цьому сайті розміщуються новини про нібито стартапи (яких виявляється не існує) Марії Дерігіної та її брата Олега Дерігіна (ми писали про це докладно тут)

  • вони стали героями викриття — тоді з’ясувалося, що їхнє шахрайство полягає у продажу непрацюючого сайту за 1372 $.

Тепер про новий фішинговий сайт https://www.hospitalitysupport. org/ — цей домен куплений 1 березня 2022 року.

Крім того, що сайт обвішаний українською символікою та фото дітей – більше нічого не схожого на допомогу біженцям. Судячи з усього, сайт зроблений підлітками, що грають занадто багато в ігри на комп’ютері. Чим ще пояснити той факт, що при переході на вкладку Питання-користувача перекидає на інший домен https://hospitality-helps. org/, де вже пропонується отримати монети (як у комп’ютерній грі). Смішно читати, що шановна мережа готелів Хілтон замість прямої пропозиції номерів нібито в готелях, запропонувати монети з Temple Run.

Другий домен домен шахраїв https://hospitality-helps. org/ куплено також першого 1 березня 2022 року:

Головна сторінка сайта аферистів — копія реально їснуючого проекту https://www.hotelswaps .com/. Давайте порівняємо:

Оригінальний сайт: https://www.hotelswaps. com/ :

Натисніть для збільшення

Сайт фішинговий: https://www.hospitalitysupport .org/ :

Продумано все — навіть іконка сайту. Але монети як в грі — це повинно одразу викликати підозру користувача!

Натисніть для збільшення

А найголовніше — шахраї не гребують посміятися зв користувачів — запропонувавши залишити відгук про ГОТЕЛЬ на сайті МУЗЕЮ — емейл hospitalityhelps@museumbooster.com. Де домен museumbooster.com — це сайт музея в Австрії museumbooster .com

Як уберегтися від дій шахраїв? Переконливе прохання уважно перевіряйте інформацію в соцмережах – так, інформація про дане шахрайство не розміщена на сайтах готелів Хілтон або на офіційних сайтах державних органів України – а лише на кількох сайтах невідомих редакцій:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *