Хмари над Коломойським згущуються

Боротьба Сороса проти Коломойського ведеться в п’яти юрисдикціях: в США, Англії, України, Ізраїлі та на Кіпрі. Ключовий процес проходить в Канцлерського суді штату Делавер, де Коломойському висунуто висунуто звинувачення в створенні злочинної мережі.

 
Поряд з Коломойським і Боголюбовим шахрайство закидають ще трьом учасникам злочинної схеми: Мордехаю Корфу (Mordechai Korf), Хаїму Шохет (Chaim Schochet) і Уріель Цві лабері (Uriel Tzvi Laber), а також 20 компаніям, зареєстрованим в штаті Делавер.

Вивчивши додаткові матеріали, суд прийняв рішення про подальший розгляд справи виключно за процедурою акту Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act — акт RICO (боротьба з організованою злочинністю, міжнародна юрисдикція).

Це має принципову особливість, що дозволяє перш за все залучати відповідні органи юстиції до виконання функцій розшуку, доставки на судове засідання, арешту активів та інші дії, до винесення спільного рішення суду, в рамках незакінченою судової процедури — фактично правоохоронці США отримали право доставляти Ігоря Коломойського та інших фігурантів справи для їх участі в судовому процесі: згідно з процедурою розгляду, на кожне засідання буде по черзі призначатися новий суддя, а рішення буде прийматися в рамках судової колегії, і ніяка юридична процедура не може зупинити розгляд, або вивести з-під розгляду когось до остаточного рішення суду.

Основний медіа-актив Ігоря Коломойського — компанія 1 + 1 Media (власник каналу 1 + 1) має американську юрисдикцію, що накладає ризики конфіскації за рішенням суду. Створено серйозний прецедент, оскільки це стосується всіх, без винятку, активів Коломойського у всіх країнах, куди може поширитися юрисдикція США.

Хмари над Коломойським згущуються: є всі підстави вважати, що ці злагоджені дії глобальних ігорокв, з групами Льовочкіна-Фірташа і Ахметова, які дали голоси за Закон про зміни до Регламенту Верховної Ради, прискоривши тим самим розгляд і прийняття антіколомойского закону, спрямовані на усунення Коломойського з бізнес-політичної карти України: не отримавши контроль над Приватбанком Ігор Коломойський не зможе замінити юристів банку у всіх юрисдикціях, де йдуть судові процеси, і відповідно зняти претензії з себе і оголюбова.

Інтереси Приватбанку представляє міжнародна адвокатська група Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan LLP. Спеціальна процедура, запущена рішенням суду, передбачає моніторинг органами юстиції всіх (!) Фінансових взаємодій з підозрюваними і їх структурами і включення цих осіб і структур в судовий розгляд. Таким чином оточення Президента Зеленського і його самого можуть зв’язати з організованим злочинним угрупованням, що займається відмиванням грошей на території США — можливо натяк на це Зеленський вже отримав через Баканова, під час його першого візиту в США.

Можливості американської юстиції незрівнянно ширші, ніж української, і зважаючи на логіку подій, що розвиваються в Україні, незабаром, на одного олігарха стане менше, а його енергетичні активи відійдуть Ахметову, інші — групі Фірташа-Льовочкіна і групі Сороса

Автор Єфім Петров

Хмари над Коломойським згущуються: 2 комментария

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *