Марія Деригіна оголосила про закриття своїх інфокурсів!

Марія Деригіна, яка носить прізвище, насправді Козак оголосила про закриття своїх інфо курсів з продажу посилань на сайтах після викриття. Марія Деригіна, її чоловік та діти, а також її брат втекли з України до Іспанії.
Про те, що Марія припиняє вести вебінари з продажу сайтів, вона повідомила передплатникам у листі:

Нагадаємо, в розслідуванні, яке вийшло на Ютьюб, було розказано про продаж неробочого сайту за 1372 долари. І це не всі афери Марії Деригіної (Марії Козак) та її брата Олега Деригіна (Олег Грошовий). Невідомо чому брат і сестра переховувалися під псевдрнімами багато років. Точніше, звичайно ж добре відомо.

Як вже стало відомо, Марія Деригіна, якій допомагає її брат Олег Деригін (іноді представляється бізнес тренер Олег Денежний, Oleg Mosso, Oleg Deburg, в мережі інтернет він також пише, що вона актор і айті), а також такі особи як:

Микита Луценко, Ірина Зуйченко (на відео в мережі вона каже, що працює в ортопедичному салоні), Ігор Корнух (представляється як Ігор Інбестовський), Ганна Луценко, Вікторія Приймак.

З соцмереж стало відомо, що команда Марії Деригіної ні в якому собі не відмовляла, їздить на відпочинок, відпочиває в ресторанах і кафе. Після втечі Марії Деригін з України стало відомо, що нікого з команди (крім брата) Марія з собою не пощастила. А значить, всі з команди залишені на свавілля.

Багато хто в мережі писали і пишуть, що Марія Деригіна обманювала своїх учнів, обіцяючи пасивний дохід на продажу прибуткових сайтів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *