Polaris Home & Plaza live-work-play — невід’ємна частина довгобуду

У Києві на один довгобуд може стати менше. До нього прибудують новий комплекс.

У Києві добудують заморожений з 2004 року житловий об’єкт на Мінському масиві. Будинок розташований за адресою: вул. Сім’ї Кульженко, 22. добудови займуться група компаній Perfect Group і компанія Citex Development. Про це повідомив керівник проектів Perfect Group Олексій Коваль.

Крім цього, забудовник зведе багатофункціональний житловий комплекс Polaris Home & Plaza столичного формату live-work-play. Довгобуд стане невід’ємною частиною нового проекту.

Будинок, який недобудував Укрбуд. Криза в компанії загрожує всьому первинного ринку

Дана майданчик є проблемною вже 15 років. За цей час було зроблено 4 спроби добудувати об’єкт.

«Починаючи з 2004 року, кількість людей, які інвестували в будівництво на цій ділянці, перевищує 200 осіб. Компанії-девелопери беруть на себе відповідальність добудувати цей об’єкт», — сказав Коваль.

Він розповів, що за угодою з землекористувачем ПП «Будінвестмонтаж», компанії Perfect Group і Сitex Development, крім фінансування добудови замороженого об’єкта, беруть на себе контроль за цільовим використанням виділених коштів, що має дати гарантії передачі побудованих будинків у власність постраждалим інвесторам.

Функції взаєморозрахунку або розміру доплат, якщо такі будуть, а також підтвердження прав власності ошуканих інвесторів покладено на компанію-землекористувача «Будінвестмонтаж». При цьому ті, хто оплатив свої квартири на 100%, як заявляється, отримають свої долгожданна «метри» без доплат.

За словами Коваля, на даний момент лише в 15-16 з більш ніж 100 довгобудів в Києві і області забудовники намагаються вирішити проблему обдурених інвесторів. Експерт звернув увагу на те, що добудова об’єкта по вул. Сім’ї Кульженко стала можливою лише тому, що в ньому продано менше 30% квартир, що дає можливість новим девелоперам, крім добудови заморожених будинків, ще й звести новий житловий комплекс.

У свою чергу, керівник проекту багатофункціонального житлового комплексу Polaris Home & Plaza Анжеліка Саакян розповіла, що площа земельної ділянки, відведеної під будівництво, становить 2,9 га. Загальна кошторисна вартість будівництва даного проекту складає 1 млрд. Грн.

За словами Саакян, житловий комплекс буде складатися з 6 секцій на 1 700 квартир. Площа квартир в зазначеному житловому комплексі становить від 42 м2 до 82,3 м2. Співвідношення квартир: 1-кімнатні — 60%, 2-кімнатні — 30%, 3-кімнатні — 10%.

Здача I черги будівництва ЖК Polaris Home & Plaza запланована на II квартал 2021 року. Дата закінчення будівельних робіт — II квартал 2023 року. Орієнтовний старт продажів квартир в Polaris Home & Plaza — середина січня 2020 року.

Polaris Home & Plaza live-work-play — невід’ємна частина довгобуду: 3 комментария

 • 04.06.2021 в 10:25
  Permalink

  Спасибо за полезную информацию

  Ответ
 • 21.07.2021 в 22:02
  Permalink

  Конечно это лохотрон пирамида! Кто то еще верит застройщику??? вас умоляю очередной элита центр

  Ответ
 • 22.11.2021 в 18:13
  Permalink

  Кто скажет какая там ситуация сейчас? Как думаете?

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *