Правова інформація

Перед використанням інформації, розміщеної на даному сайті (далі «Сайт»), просимо Вас ознайомитися з цими правилами (далі «Правила»). Відвідуючи Сайт і використовуючи міститься тут інформацію, Ви погоджуєтесь з даними Правилами, без будь-яких обмежень і застережень. Copyright © ВСІ ПРОФІ.

Даний сайт належить команді ВСІ ПРОФІ (далі «Команда») і містить інформацію про персоналії, а також різних рекламних і партнерських програмах.

Ціни на продукцію і послуги
Звертаємо вашу увагу на те, що цей Інтернет-сайт, носить виключно інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями Цивільного кодексу України. Для отримання більш повної і детальної інформації Ви можете звернутися безпосередньо до команди сайта. Зазначені на сайті ціни, специфікації і технічні характеристики можуть бути змінені в будь-який час без попередження.

Відомості про користувачів / введення користувача
Будь-які надані вами дані, включаючи персональні, на основі яких ми можемо вас ідентифікувати, зберігаються і обробляються відповідно до Конвенції Ради Європи «Про захист фізичних осіб при автоматизованій обробці персональних даних»; законом України«Про персональні дані» . Разом з тим, Сайт залишає за собою право на свій розсуд періодично перевіряти залишену відвідувачами інформацію, редагувати і видаляти її з Сайту без пояснення причин.

Повідомлення про авторські права
Використання інформації (текстової, графічної, аудіовізуальної та іншої), що розміщується на даному Сайті може здійснюватися тільки за умови дотримання вимог чинного законодавства РФ про авторське право і інтелектуальної власності, а також цих Правил. Інформація, розміщена на Сайті, може бути використана тільки в некомерційних (особистих, ознайомчих, дослідницьких та ін. Аналогічних) цілях. Відвідувачі сайту не мають права використовувати інформацію в будь-яких комерційних цілях, в тому числі не має права відтворювати, змінювати, розсилати або публікувати інформацію повністю або в частині без попередньої письмової згоди Компанії. Копіювання розміщеної на Сайті інформації, так само як і цитування відомостей і повідомлень допускається тільки за умови вказівки посилання на джерело інформації, при цьому не допускається внесення змін, доповнень або спотворень цитованої (копируемой) інформації. Дизайн, структура сайту, зображення, графіка та інші елементи, які є об’єктом охорони за законодавством РФ, також не можуть відтворюватися повністю або частково для створення нових інформаційних об’єктів або для будь-яких інших цілей, які порушують вказане законодавство, а також не можуть поширюватися шляхом створення копій на будь-яких носіях без дозволу Компанії.

товарні знаки
Усі товарні знаки, логотипи, знаки обслуговування, що містяться на даному Сайті, є власністю компанії або третіх осіб. Їх розміщення на Сайті жодним чином не може розглядатися як дозвіл або надання прав на їх використання без попередньої письмової згоди власника.

обмеження відповідальності
Даний сайт призначений для Вашого особистого користування і не може бути використаний в комерційних цілях. Таким чином, Сайт ні при яких обставинах не несе відповідальність за Ваші збитки. Сайт не несе також відповідальність за шкоду або втрати, пов’язані з відсутністю у вас можливості використовувати даний сайт.

Команда сайту докладає всіх належних зусиль щодо забезпечення коректності всієї інформації, розміщеної на Сайті. Разом з тим ми не гарантує абсолютну точність, повноту або достовірність інформації, що міститься на Сайті, не відповідає за неточності, можливі помилки або інші недоліки в розміщеної інформації, за її несвоєчасність, а також не гарантує безперебійну роботу Сайту.

Сайт є площадкою викладення думок людей українською та російською мовами.У разі виявлення вами неточностей на цьому Сайті, напишіть нам на мейл, вказаний у розділі Контакти та ми видалимо неточну інформацію, спростуємо або викладемо вашу думку.

Сайт не дає гарантій і не робить ніяких заяв щодо будь-якого іншого веб-сайту, на який Ви можете перейти з даного веб-сайту. Посилання на інші веб-сайти розміщені тільки для підвищення зручності, і вони не означають, що Компанія схвалює вміст або використання таких веб-сайтів або несе відповідальність за них. Також ви повинні самі приймати запобіжні заходи і захисту від вірусів, «черв’яків», «троянів» та інших об’єктів деструктивного характеру.

Оновлення Правил
Команда Сайту зберігає за собою право на перегляд, зміна і доповнення тексту і умов цих Правил в будь-який час без попереднього повідомлення. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на сайті. Вам рекомендується періодично відвідувати цю сторінку для отримання інформації про можливу зміну цих Правил. Використання Відвідувачем матеріалів Сайту після зміни цих Правил автоматично означає ознайомлення відвідувачами з оновленими Правилами і їх ін

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *