Софія Ротару продає готель в Криму за 25 мільйонів євро

ЗМІ дізналися про таємний продаж Ротару готелю в Криму
Готель виставили 25 мільйонів.

Співачка Софія Ротару виставила на продаж приналежний їй готель в Криму. За даними телеканалу НТВ, розлучитися з готелем «Вілла Софія» виконавиця готова за 25 мільйонів євро.

Готель виставили за 25 мільйонів євро, але відзначається, що в відкритим доступі оголошень про продаж цієї нерухомості немає. При цьому вартість готелю називають тільки покупцям, чия платоспроможність не викликає сумнівів.

Найдешевший номер у готелі Ротару коштує 16 тисяч рублів на добу, а ось люкс обійдеться в п’ять разів дорожче — в 80 тисяч рублів за ніч. В готелі співачки раніше зупинялися такі відомі особистості як співак Борис Моїсеєв і поет-пісняр Ілля Рєзнік.

Втім, готель не єдиний об’єкт нерухомості в Криму, з яким хоче розлучитися Ротару. За деякими даними, вона так само виставила на продаж свою квартиру в Ялті і гараж.

Раніше концертний директор Ротару розповів, що співачка фактично залишилася без концертів, так як не захотіла знижувати вартість своїх виступів. Крім того, виконавиця і раніше хоче отримувати гонорари в валюті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *