ЖК Буча Сіті: будівництво давно зупинилося

У місті Буча Київської області ведуть будівництво багато новобудови Бучі. За вул. Бориса Гмирі,7, ось уже 3 роки (а за деякими джерелами 4 роки!) Ведеться рекламна компанія нового будівництва житловий комплекс Буча Сіті (ЖК Bucha City). Згідно реклами, в даному ЖК буде 720 квартир.

Натисніть на фото для збільшення
Будує житловий комплекс СК ЖК Bucha City — так зазначалося раніше в рекламі, тепер же вказано Archi-BV bud (Арчі БВ Буд).

Натисніть на фото для збільшення
Документів на будівництво у ЖК Буча Сіті немає:

Буча Сіті змінює назву?

Є дані (поки не підтверджені), що будівництво перекупив колишній мер Ірпеня Володимир Карплюк (Виходець з Вінницької області і випускник Податкового університету), і тут в швидких темпах будуть гнати відразу 10 будинків! Але це чутки. Підтверджень поки немає. Єдине, якщо це правда, то ці будинки здадуться куди швидше ніж багато інших ЖК в місті Буча.

З ім’ям Карплюка пов’язані такі ЖК як Новатор, «Центральний», «Річ-Таун», «Новобуд», «Буча-квартал». Також, нагадаємо, Вламір Карплюк прославився проблемними будівництвами, зокрема ЖК Авіатор. Також, нагадаємо, Карплюк на всю Україну прославився своїми 67 квартирами, заробленими за 2013 рік. А в 2017 році активісти громадського руху «Чесно» з’ясували, що Карплюк будує будинок в польському містечку Марки, який розташований в 10 км від Варшави.

Хід будівництва ЖК Буча Сіті:

У червні 2020 року будівництво поросла травою — не видно, щоб велися роботи
зверніть увагу, в 2020 році будівництво поросла травою, а з 2017 року проведені початкові роботи по котловану і отмостке. Тобто не розпочато будівництво першого поверху!

Фотогалерея ходу будівництва ЖК Буча Сіті. Натисніть на фото для збільшення:

Новина про зміну власника будівництва звучить дуже правдоподібно. Давно з’явилася інформація, що все поле від Буча-Квартал до залізничної станції Стеклозаводская розділили між трьома забудовниками.

Судячи по свіжих фото, будівництвом Буча Сіті пересувається періодично техніка r bilding з РК Міленіум. Ймовірно, цей самий забудовник викупив ЖК Буча Сіті. До речі, відзначимо, що в березні 2021 року зі паркану навколо РК була знята вивіска Буча Сіті.

У ЖК Буча Сіті планується 720 квартир. Однак судячи з планів, не багато паркомісць. Від сили 20-30. У рекламі вказані підземні парковки. У цей слабо віриться, з огляду на фото котловану і початку будівництва:

ЖК Буча Сіті: будівництво давно зупинилося: 2 комментария

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *