Софію Стужук обвинувачують у зраді України

Мені не було де говорити». Софія Стужук відповіла на звинувачення у мовчанні про війну в Україні

Українські актори Тарас Цимбалюк та Наталія Денисенко розкритикували блогера Софію Стужук, яка як відомо народжувала дітей вдома, вперше за довгий час висловилася у своєму Instagram про війну в Україні.

У своєму Instagram вперше за довгий час блогер-мільйонник Софія Стужук, яка до початку повномасшатбної війни Росії проти України жила у Києві, опублікувала кілька сторіс. У них вона розповіла, що у лютому виїхала до Риги до свого нового коханого і разом із дітьми живе у нього вже два місяці. Також вона прокоментувала звинувачення у тому, що вона мовчить про повномасштабну війну, яку розпочала Росія проти України.

«Чесно, я вже не чекала на повернення і лише кілька днів тому виявила, що сторінку мою повернули, яка була в блоці… Росія напала на Україну вже більше двох місяців. У моїй країні все ще триває війна і досі залишаються мої рідні. Розбомбили мій рідний Харків та багато інших міст. У Києві досі обстріл теж. Ми поїхали першого ж дня і добиралися до Риги чотири доби. Це було пекло. Але ми в безпеці і живі та здорові – це головне. Я була у жахливому психологічному стані… Я поряд зі своїм коханим. З дітьми своїми та зі мною ще одна дівчинка, з якою ми познайомилися 24 лютого. З Наташею ми розійшлися… Як і з Лунніцею, наприклад», — поділилася інфлюенсер. Також вона поділилася, що вони з новим бойфрендом відзначили невелику річницю півроку відносин.

У сторіс Стужук розповіла, що вона та її діти українці і заявила, що вона не мовчала про війну із самого її початку. Блогер пояснила, що спочатку вона була зайнята тим, що евакуювала трьох дітей за кордон, а потім її сторінку в Instagram заблокували: «Я не мовчала, доки була можливість. Мені не було де говорити. Поки я ще мав якийсь стан, я писала багато в телеграм-каналі у себе. Я люблю свою країну. Я українка. Мої діти – українці. І я щиро переживаю через те, що відбувається в моїй країні і буду якось озвучувати, транслювати, але без екстремізму, без цього божевільного негативу, ненависті, просто показуючи, що війна справді є».

Пізніше український актор Тарас Цимбалюк гнівно висловився на адресу блогера: Ця дама мовчить. Нетвайне – це дуже скромна позиція для українського блогера з такою аудиторією. Тим більше, на неї підписано багато росіян. Я думав зараз блогери повинні активно проявляти себе в інформаційній війні, яка також дуже важлива».

Його підтримала колега Наталка Денисенко: «Сорії нот соррі. Я не розумію, як можна бути такою. З початку війни ігнорування агресії на адресу нашої держави. Їй повернули сторінку вже тиждень, як і вона не написала жодного посту, сторіс з поясненням своєї позиції. Таких людей треба гнати підджопниками! Зрадниця!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *