Rodibio домашні пологи, пологи вдома

Домашні пологи в Україні, пологи вдома Киів — розповимо як зараз обстоять справи, на що може розраховувати породіля та чи є ризики.

Домашні пологи дозволені в багатьох цивілізованих країнах світу: Нової Зеландії, Великобританії, Бельгії, Голландії, Канаді, Німеччині. Також вони легалізовані в деяких штатах США. Там у разі чого -породілю доставлять одразу до госпітад. терміново, це прораховано, все влаштовано для комфорту породілі та дитини. В Україна та Росії домашні пологи часто закінчуються ьтрагедіями саме через відмову доул, акушерок везти породілю у роддом, адже приймати роди на дому заборонено!

У світі багато жінок народжують вдома, хоча відсоток світової статистики говорить всього про 2-3%. На жаль, домашні пологи входять в розряд кримінальних новин, коли в несамовитих подробицях описана жінка, привезена в пологовий будинок після пологів вдома. Кінець в таких випадках зазвичай трагічний. Ось так нашому суспільству подають домашні пологи. Чому?

Тому що пологи — дуже ризикиваний непередбачеваний процес, декілька століть лікарі борилися за зменшання дитячої та материнскої смертності у пологах. Нарешті, це вдалося. Сьогодні під час пологів жінки не вмирають як от ще у 19 сторіччі, та новонароджених не вмирає 40-70%.

Багато людей за легалізацію домашніх пологів під фаховим наглядом лікарі, щоб описаних вище випадків не було. Вони відбуваються і будуть тривати саме через те, що пологи вдома заборонені. Хто вирішується на це, не має можливості в разі чого звернутися за допомогою. Акушерки, які приймають пологи вдома, залякані і не везуть жінку в пологовий будинок, коли це дійсно необхідно. А якщо породілля їде до медичного закладу, їй загрожує це негативним ставленням персоналу, погрозами та іншими неприємностями. Виходить замкнуте коло.

Є невеликий відсоток жінок, які хочуть народжувати вдома, але офіційно вони це зробити не можуть. І якщо щось раптом піде не так, як планувалося, може статися трагедія. Чому не зробити домашні пологи легальними? Можна ж уникнути жахливих трагедій і навіть заробити, адже за такі пологи платять чималі гроші — в Україна пологи вартують вдома від 4000 гривень, у Росіі неофіційні домашні пологи коштують від 35 до 85 тисяч рублів.

Мені здається, якщо зробити домашні пологи легальними, їх взагалі стане трохи менше, жінки частіше будуть погоджуватися народжувати в пологових будинках. Акушерок можна буде додатково сертифікувати, щоб вони могли приймати пологи вдома. Але одна деталь — немає вдома операційних та реанімації, тож країна повинна забезпечити швидке доставлення попороділі до роддому як це роблять в країнах Європи.

Фахівці, судячи з проведеним в різних країнах опитуваннями, впевнені, що чим більше буде акушерок, тим менше буде лікарських втручань і помилок. Європейські експерти в численних дослідженнях стверджують, що домашні пологи в домашніх умовах у роддомі безпечніше тих, що проходять в пологовому будинку.

Читайте также:

http://vsiprofi.com.ua/fitra-rody-hvatit-obmanyvat-musulman/

http://vsiprofi.com.ua/mozhno-li-samoj-rodit-doma-otzyv

http://vsiprofi.com.ua/rodybio-ne-imeyut-sostradaniya-ob-umershih-v-domashnih-rodah-detyah

http://vsiprofi.com.ua/rodybio-posle-kesarevyh-sechenij-doma-zhutkaya-pravda/http://vsiprofi.com.ua/fitra-rody/
http://vsiprofi.com.ua/doula-vrach-dzhamilya-kto-ona-na-samom-dele-foto/http://vsiprofi.com.ua/lyudi-s-rodybio-berut-na-sebya-zhutkuyu-otvetstvennost-smert-rozheniczy-ot-krovotecheniya-bez-pomoshhi-vrachej/
http://vsiprofi.com.ua/otzyv-muzha-rozheniczy-kotoraya-slushala-dzhamalyu/http://vsiprofi.com.ua/rody-s-dzhamilej-v-kieve-otzyv/
http://vsiprofi.com.ua/otzyv-o-dzhamile/http://vsiprofi.com.ua/rody-doma-musulmanok-soglasno-sunne/
http://vsiprofi.com.ua/rodibio-otzyvy/http://vsiprofi.com.ua/vykidysh-po-sovetu-rodybio/
http://vsiprofi.com.ua/o-reanimaczii-po-rodybio-kommentarij-brata-neonatologa-hamzata/http://vsiprofi.com.ua/womens-relay-competition/
http://vsiprofi.com.ua/mnenie-rodybio-o-mekonii-i-zelenyh-vodah/http://vsiprofi.com.ua/pravda-pro-domashnie-rody/
http://vsiprofi.com.ua/chto-takoe-sunna/http://vsiprofi.com.ua/islambio-sajt/
http://vsiprofi.com.ua/chto-otlichaet-razumnogo-i-adekvatnogo-cheloveka-ot-fanatichnogo-priverzhencza/?http://vsiprofi.com.ua/otzyvy-o-rodah-doma-domashnih-rodah/
http://vsiprofi.com.ua/kak-ya-poznakomilas-s-sajtom-rodybio/http://vsiprofi.com.ua/sajt-rodybio-zapugivaet-i-osuzhdaet-esli-edesh-v-roddom
http://vsiprofi.com.ua/a-paradise-for-holiday/

Якщо згадати історію нашої країни, ьта історію Росії, остання імператриця Росії і дружина Миколи II Олександра Федорівна народжувала вдома з всесвітньо відомим гінекологом Дмитром Оскаровичем Оттом, в честь якого названий інститут акушерства, гінекології та репродуктології в Петербурзі. Там же Отт відкрив перший коледж для навчання .

Пологові будинки спочатку були створені для жебраків. Революція нас всіх прирівняла, і народжувати радянські жінки почали в пологових будинках. Домашні пологи заборонили, нав’язавши зневажливе ставлення, страх і стереотипне ставлення в дусі «що ти, будеш, як циганка, будинки народжувати?».

Rodibio домашні пологи, пологи вдома: 3 комментария

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *